تبلیغات
اعزام دانشجو به اروپا با مجوز وزارت علوم
   Royaye Danesh Study Services  (RDSS)       E-Mail: info@rdss.ir      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 44030410      Fax: +98 (21) 89773779  
   
به وب سایت مؤسسه رؤیای دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
مدرسه عالی مدیریت نروژ

مؤسسه رؤیای دانش (دارای مجوز از وزارت علوم برای اعزام دانشجو به کشورهای نروژ، هلند و بلژیک) شما را در راهیابی به عالیترین مدارج علمی در مراکز آموزش عالی سطح بالای اروپا یاری مینماید. یکی از این مراکز، مدرسه عالی مدیریت BI است که بزرگترین کالج بازرگانی اروپا با 330 نفر عضو هیئت علمی در اسلو واقع است. این مرکز در واقع یک دانشگاه تخصصی است که نزدیک به 20 هزار نفر دانشجوی تمام وقت و نیمه وقت از اقصی نقاط جهان را در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس آموزش میدهد. نروژ یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که بدلیل جمعیت کم آن و رفاه اجتماعی بالا، امکان کار برای فارغ التحصیلان در آن بسیار بالاست.

 

کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA)

به مدت سه سال ارائه میشود. شهریه سالانه آن 59.000 کرون نروژ (تقریباً معادل 8.5 میلیون تومان) در سال اول و 62.200 کرون (معادل 9.5 میلیون تومان) در سالهای دوم و سوم است (هزینه کل دوره لیسانس 27.5 میلیون تومان). با اعمال بورس تحصیلی به 20 میلیون تومان کاهش می یابد. از نظر زبان انگلیسی، دانشجو باید نمره 6.0 در آیلتس، 550 در تافل یا 80 در IBT را داشته باشد.

کارشناسی ارشد (MBA)

طول دوره 2 سال است. شهریه سالانه 65.600 کرون (معادل 9.3 میلیون تومان) میباشد. شهریه سال دوم در مورد رشته مدیریت بازاریابی بین الملل ممکن است بسته به شرایط بین 75.000 تا 90.000 کرون (10.6 تا 12.8 میلیون تومان) متغیر باشد. امکان برخورداری از بورس تحصیلی تا 130.000 کرون در دو سال (معادل 18.5 میلیون تومان) بسته به شرایط داوطلب (منجمله نمره وی در GMAT) وجود دارد. از شرایط ورود به دوره داشتن نمره مناسب در یکی از تستهای زبان (مشابه دوره کارشناسی) و نمره 600 یا بالاتر در GMAT است (در شرایط استثنایی ممکن است دانشجو از ارائه نمره در GMAT معاف شود.

گرایشها و رشته های تحصیلی

اقتصاد مالی، بازاریابی و مدیریت بین الملل، رهبری و روانشناسی سازمانی، اقتصاد سیاسی، نوآوری و کارآفرینی، بازاریابی، بازرگانی و اقتصاد (گرایشهای اقتصاد، امور مالی، بازاریابی، روانشناسی سازمانی، استراتژی، پشتیبانی و تدارکات)

هزینه های زندگی و امکان کار در نروژ

هزینه های زندگی مجردی سالانه 85.000 کرون (معادل 10.300 یورو) تخمین زده میشود. دانشجویان مجازند در هفته 20 ساعت کار کنند و دستمزد به ازاء هر ساعت حدوداً 13 یوروست که میتواند کلیه هزینه های زندگی دانشجویی و بخشی از شهریه وی را تأمین نماید (درآمد حاصل از کار 13.500 یورو در سال تخمین زده میشود).

نظر سنجی
+ از چه طریقی با موسسه رویای دانش آشنا شده اید؟
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 تحصیل در افریقای جنوبی
 تحصیل در ترکیه
 تحصیل در دبیرستانهای خارجی
 دانشگاه های ایران
 دانشگاههای افریقای جنوبی
 دانشگاههای نروژ
 دانشگاههای هلند
 سازمان امور دانشجویان
 سفارت ایران در افریقای جنوبی
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت افریقای جنوبی در تهران
 سفارت نروژ در تهران
 سفارت هلند در تهران
 مدیر موسسه
 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
مدرسه,عالی,مدیریت,نروژ,