تبلیغات
اعزام دانشجو به اروپا با مجوز وزارت علوم
   Royaye Danesh Study Services  (RDSS)       E-Mail: info@rdss.org      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 440 30 410      Fax: +98 (21) 89 773 779  
   
به وب سایت مؤسسه رؤیای دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
تحصیل کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی و بدون شهریه در نروژ
1442446529.jpg (567×113)

مؤسسه رؤیای دانش با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به سه کشور هلند، نروژ و افریقای جنوبی دانشجو اعزام میکند. تحصیل در نروژ همچنان رایگان است و دانشگاه های دولتی سطح بالای آن کشور تفاوتی بین دانشجویان بومی و خارجی قائل نیستند. مناسبترین دوره ها برای تحصیل دانشجویان خارجی در آن کشور دوره های کارشناسی ارشد هستند که عمدتاً به زبان انگلیسی ارائه میشوند. بسته به دانشگاه، داشتن آیلتس آکادمیک 6 یا 6.5 (یا معادل آن در تافل) برای تحصیل کارشناسی ارشد در نروژ الزامی است و امکان گذراندن دوره زبان انگلیسی در آن کشور وجود ندارد. اگر مایل به تحصیل در نروژ هستید، حداکثر تا پایان آذر ماه پرونده خود را به ما بسپارید.

ویزا و اقامت در نروژ: برای گرفتن ویزا و اقامت تحصیلی نروژ شما نیازمند ارسال هزینه زندگی یک ساله به حساب بانکی که دانشگاه افتتاح مینماید خواهید بود. نروژ یک کشور عضو پیمان شینگن است و با داشتن اقامت تحصیلی نروژ امکان مسافرت آزاد و بدون ویزا به 25 کشور در اروپا را خواهید داشت.

هزینه زندگی در نروژ: ممکن است شما سلیقه خاص خودتان را برای زندگی و هزینه های آن داشته باشید ولی بر اساس برآورد دولت نروژ یک دانشجو برای زندگی عادی در آن کشور ماهانه به حدود 1000 یورو نیازمند است. سال اول تحصیل خود را باید با 12000 یورو ببندید و سال دوم را خودتان تصمیم بگیرید! در نروژ میتوانید با کار نیمه وقت در دوره تحصیلی بخشی از هزینه های زندگی خود را جبران و تأمین کنید. با توجه به رایگان بودن تحصیل، کسانی که خود را برای تحصیل و زندگی در یک کشور اروپایی آماده کرده اند نباید زیاد نگران این موضوع باشند!

اجرت خدمات: بر اساس تعرفه وزارت علوم، هزینه اقدام کامل برای دوره های دانشگاهی در نروژ اگر دانشگاه متوسط باشد 1220 یورو و اگر جزو دانشگاههای ممتاز باشد 1465 یورو خواهد بود. مشاوره، اخذ پذیرش، کمک به ارسال هزینه سال اول زندگی، کمک به اخذ ویزا و گرفتن خوابگاه یا منزل در بدو ورود کارهایی است که ما برای شما انجام خواهیم داد.

نحوه اقدام: در ابتدا یک قرارداد بر اساس مقررات وزارت علوم بین شما و مؤسسه ما منعقد میشود. مدارک اصلی که باید در موعد مناسب تحویل شوند عبارتند از گذرنامه، ترجمه رسمی مدرک کارشناسی و ریزنمرات آن، دو برگ توصیه نامه از اساتید و افراد مرتبط، رزومه شما همراه با سوابق کاری و فعالیتهای علمی و نظایر آن. برخی دانشگاهها در همان ابتدا اطلاعات حساب بانکی ایرانی شما را که دارای موجودی کافی برای یک سال زندگی در نروژ باشد میخواهند و ممکن است مدارک مکمل دیگری نیز لازم باشد که توسط مشاور ما به اطلاع شما خواهد رسید. لطفاً در ساعات بین 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای یکشنبه تا پنجشنبه (به جز روزهای تعطیل رسمی) با تلفن 44030410 تماس بگیرید تا برای مشاوره حضوری هماهنگی لازم به عمل آید. اگر در ساعات فوق موفق به تماس نشدید، از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر همان روزها میتوانید با شماره همراه 09124191249 تماس بگیرید.

رؤیای دانش، همراه و همگام با جوانان ایرانی برای کسب تجربه های جهانی در آموزش

نظر سنجی
+ از چه طریقی با موسسه رویای دانش آشنا شده اید؟
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 آموزش آنلاین زبان نروژی
 آموزش آنلاین زبان هلندی
 تحصیل در افریقای جنوبی
 تحصیل در ترکیه
 تحصیل در دبیرستانهای خارجی
 دانشگاه های ایران
 دانشگاههای افریقای جنوبی
 دانشگاههای نروژ
 دانشگاههای هلند
 سازمان امور دانشجویان
 سفارت ایران در افریقای جنوبی
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت افریقای جنوبی در تهران
 سفارت نروژ در تهران
 سفارت هلند در تهران
 مدیر موسسه
 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
تحصیل,کارشناسی,ارشد,زبان,انگلیسی,و,بدون,شهریه,نروژ,