تبلیغات
اعزام دانشجو به اروپا با مجوز وزارت علوم
   Royaye Danesh Study Services  (RDSS)       E-Mail: info@rdss.org      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 440 30 410      Fax: +98 (21) 89 773 779  
   
به وب سایت مؤسسه رؤیای دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
دوره های زبان انگلیسی در افریقای جنوبی
1442478068.jpg (567×113)

مؤسسه رؤیای دانش با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به سه کشور هلند، نروژ و افریقای جنوبی دانشجو اعزام میکند. یکی از ویژگی های افریقای جنوبی برخورداری از کالج های زبان است که شما را برای تحصیلات دانشگاهی در آن کشور و سایر کشورها آماده میسازد. انواع مختلف دوره ها از دوره عمومی زبان (معمولاً 20 ساعت در هفته) و دوره های فشرده (معمولاً 30 ساعت در هفته) تا دوره های آمادگی آزمونهای رسمی زبان (آیلتس و تافل) بسته به نیاز شما در شهرهای مختلف به ویژه در شهر زیبای کیپ تاون به دانشجویان خارجی ارائه میشود. بسته به نیاز، طول دوره ها از 2 هفته تا یک سال قابل انتخاب است و در هر سطحی که باشید پس از آزمون تعیین سطح در دوره مناسب ثبت نام خواهید شد.

ویزا و اقامت در افریقای جنوبی: ویزای ورود به افریقای جنوبی برای ایرانی ها الزامی است. برای اقامت تا 90 روز به قصد تحصیل زبان میتوان از ویزای توریستی استفاده کرد که گرفتن آن کار سختی نیست و تنها گردش مالی متوسط، رزرو مسکن، بلیط رفت و برگشت هواپیما و بیمه مسافرتی کفایت خواهد کرد. برای دوره های طولانی تر (با ویزای تحصیلی)، سلامت متقاضی در آزمایشات پزشکی در ایران و نیز ارائه برگه عدم سوء پیشینه به مدارک اضافه خواهد شد. گرفتن ویزای تحصیلی معمولاً یک ماه زمان میطلبد و ما شما را در این رابطه کمک خواهیم کرد.

هزینه دوره های زبان: بسته به تعداد جلسات در هفته، نوع دوره، سطح کالج و شهر و منطقه متفاوت است. مشاورین ما به شما خواهند گفت که در کدام کالج نیاز شما برطرف میشود و حتی در کالج های با سطح بالا و قابل مقایسه با کالج های معروف انگلستان، هزینه ها کمتر است و بعلاوه هزینه پایینتر اسکان و زندگی در افریقای جنوبی به شما کمک خواهد کرد تا با هزینه ای کمتر، کیفیت بالا و استانداردی از آموزش زبان را تجربه کنید.

مسکن در افریقای جنوبی: یک آپارتمان خوب را در کیپ تاون میتوان با ماهانه 450 یورو اجاره کرد. معذالک، برای جلوگیری از هزینه های بالای اسکان در هتل در هفته های اول، ما معمولاً برای شما 4-2 هفته اتاقی را از طریق کالج اجاره خواهیم کرد که هزینه آن در هر هفته (در اتاق 2 نفره) حداقل 120 یورو خواهد بود. در طی ماه اول، شما میتوانید مسکن مناسب با توقعات و امکانات خودتان را اجاره کنید.

اجرت خدمات: بر اساس تعرفه وزارت علوم، هزینه اقدام کامل برای دوره های دانشگاهی در افریقای جنوبی 823 یوروست ولی برای رعایت حال متقاضیان گرامی، ما برای خدمات کامل دوره های آمادگی و زبان تنها 1.5 میلیون تومان اخذ میکنیم. مشاوره، اخذ پذیرش، کمک به ارسال شهریه و بیمه پزشکی، کمک به اخذ ویزا و گرفتن خوابگاه یا منزل در بدو ورود کارهایی است که ما برای شما انجام خواهیم داد.

نحوه اقدام: در ابتدا شما تنها به یک قرارداد با مؤسسه ما نیازمند هستید و ما به جز اسکن گذرنامه چیز دیگری از شما نمیخواهیم. لطفاً در ساعات بین 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای یکشنبه تا پنجشنبه (به جز روزهای تعطیل رسمی) با تلفن 44030410 تماس بگیرید تا برای مشاوره حضوری هماهنگی لازم به عمل آید. اگر در ساعات فوق موفق به تماس نشدید، از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر همان روزها میتوانید با شماره همراه 09124191249 تماس بگیرید.

رؤیای دانش، همراه و همگام با جوانان ایرانی برای کسب تجربه های جهانی در آموزش

نظر سنجی
+ از چه طریقی با موسسه رویای دانش آشنا شده اید؟
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 آموزش آنلاین زبان نروژی
 آموزش آنلاین زبان هلندی
 تحصیل در افریقای جنوبی
 تحصیل در ترکیه
 تحصیل در دبیرستانهای خارجی
 دانشگاه های ایران
 دانشگاههای افریقای جنوبی
 دانشگاههای نروژ
 دانشگاههای هلند
 سازمان امور دانشجویان
 سفارت ایران در افریقای جنوبی
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت افریقای جنوبی در تهران
 سفارت نروژ در تهران
 سفارت هلند در تهران
 مدیر موسسه
 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
دوره,های,زبان,انگلیسی,افریقای,جنوبی,