تبلیغات
اعزام دانشجو به اروپا با مجوز وزارت علوم
   Royaye Danesh Study Services  (RDSS)       E-Mail: info@rdss.org      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 440 30 410      Fax: +98 (21) 89 773 779  
   
به وب سایت مؤسسه رؤیای دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
تحصیل در دانشگاه ساکسیون هلند - کارشناسی و ارشد به زبان انگلیسی

در باره ما: دانشگاه علوم کاربردی ساکسیون (Saxion University of Applied Sciences) در شرق هلند در سه پردیس در شهرهای شاخص دونتر، انسخده و آپلدورن واقع شده است. این دانشگاه دارای جمعیت دانشجویی در حدود 24000 نفر است که 3700 نفر آنان را دانشجویان خارجی تشکیل میدهند. ما دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در 30 رشته مختلف ارائه میدهیم. دوره های بین المللی دانشگاه به زبان انگلیسی و در گرایشهای مختلف از بازرگانی تا مطالعات مهندسی ارائه میگردد. دوره های بین المللی ساکسیون در سطوح ملی و بین المللی مورد تأیید هستند و، بنابراین، مدارک صادره از سوی آن در سراسر جهان معتبر هستند و شما را قادر به یافتن شغل در کشور خودتان یا در بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان قادر خواهند ساخت. آموزش در ساکسیون بسیار دانشجو محور است و بر روی تمرینات حرفه ای متمرکز میباشد. به عنوان یک دانشجو، شما در فرایند تحصیل خودتان بسیار مسئول هستید. البته اساتید و مربیان ما همیشه برای کمک و ارائه توصیه های لازم به شما در دسترس هستند. بیشتر مربیان ما از تجربه سالهای طولانی تدریس در سازمانهای فنی-حرفه ای برخوردارند. فضای تحصیل در ساکسیون دوستانه، چند فرهنگی و باز است.

اطلاعات بیشتر در saxion.edu/about-saxion

برنامه های بین المللی: ساکسیون دوره های انگلیسی خود را به مدت بیش از ده سال ارائه کرده و محبوبیت فوق العاده دوره های ما در بین دانشجویانی از سراسر جهان به اثبات رسیده است. در حال حاضر دانشجویانی که در دوره های ما شرکت میکنند از بیش از 55 کشور جهان از جمله کشورهای زیر وارد دانشگاه شده اند: اندونزی، آلمان، هند، نروژ، چین، تایوان، روسیه، برزیل، رواندا، ژاپن، بلغارستان، لهستان، لیتوانی، ویتنام، رومانی، ایران و ترکیه. برنامه های ما به طور ویژه در ارتباط مستقیم با زمینه فعالیتهای بین المللی تنظیم شده اند و بر اهمیت چشم اندازهای اروپایی و جهان شمول تأکید دارند. به عنوان یک دانشگاه علوم کاربردی، ساکسیون عمدتاً مهارتهای عملی و تحقیقات کاربردی را مقدم میدارد. برنامه ها به میزان زیادی بر روی بهترین تمرینها و مهارتها برای استفاده در موقعیت های کاری متمرکز شده اند تا شما را برای ورود سریع به بازار کار و شغل مد نظر شما و نیز تحصیلات آتی آماده سازند.

اطلاعات بیشتر در saxion.edu/programmes

برنامه کارورزی Connect International: اگر میخواهید پس از فراغت از تحصیل در هلند بمانید، ساکسیون فرصتی عالی را در اختیار شما قرار میدهد تا تجربه کاری و مهارتهای شغلی خود را گسترش داده و شانس خود را برای پیدا کردن موقعیت مناسب در بازار کار هلند و سایر کشورهای دنیا از طریق برنامه کانکت اینترنشنال افزایش دهید. این برنامه فرصتی را برای فارغ التحصیلان ساکسیون فراهم میکند تا بلافاصله پس از اتمام دوره خود یک دوره کارورزی را در یک شرکت یا سازمان در هلند به مدت 6 ماه تا 1 سال بگذرانند. شرکتها و سازمانهایی که کارکرد بین المللی دارند به استخدام کارکنان دارای مهارتهای بالا که معلومات و تجربه کافی در فرهنگ ها، زبانها و کشورهای خاصی داشته باشند علاقه بیشتری نشان میدهند. این موضوع نه تنها استخدام کارمندان فنی، بلکه مشاغل مدیریتی، پشتیبانی، فروش و بازاریابی را نیز در بر میگیرد. از طریق شبکه گسترده شرکتها و سازمانهای مرتبط با ساکسیون در صنایع مختلف در سراسر هلند، فارغ التحصیلان از امکانات عالی برای پیدا کردن موقعیتهای جالب کارورزی برخوردارند.

اطلاعات بیشتر saxion.edu/connect

 شرایط عمومی ورود به دانشگاه: برای ورود به دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما که به زبان انگلیسی تدریس میشوند نمره کل 6.0 در آزمون آیلتس آکادمیک (یا یک آزمون معتبر دیگر زبان) ضرورت دارد. برای ورود به دوره های آمادگی دانشگاه، شرایط مقداری متفاوت خواهد بود.لطفاً برای دریافت اطلاعات به وب سایت ما مراجعه کنید

اطلاعات بیشتر در saxion.edu/entry-requirements

بورس های تحصیلی

بورس Top Talent ساکسیون: این بورس تحصیلی تنها به دانشجویان ممتاز و خارق العاده (نخبه)تعلق میگیرد. اگر شما از چنین بورسی برخوردار باشید، شما فقط شهریه ثبت نام قانونی را که همه ساله توسط دولت هلند تعیین میشود پرداخت می نمایید. پس از پذیرفته شدن در یکی از دوره های کارشناسی ما، شما میتوانید برای بورس Top Talent درخواست بدهید.

بورس Talent ساکسیون: برای دانشجویان مستعد یک بورس نسبی وجود دارد که تخفیف کلی در شهریه دانشگاه را در بر میگیرد. با تکمیل فرم آنلاین ما میتوانید این نوع بورس را درخواست کنید. میتوانید مقدار این بورس نسبی را در وب سایت ما که در زیر ذکر شده است پیدا کنید. بورس Talent ما بر اساس اولویت ثبت نام (هر کس زودتر ثبت نام کند) تعلق میگیرد.

بورس Excellent ساکسیون: برای دانشجویان پذیرفته شده در دوره های کارشناسی چهار ساله ما، بورس Excellent ساکسیون تخفیف شهریه پس از پایان سال اول را در بر میگیرد. برای اینکه این بورس به شما تعلق بگیرد، شما باید نمرات و نتایج عالی داشته باشید. این بورس هم مانند مورد قبلی یک نوع بورس نسبی میباشد.

اطلاعات بیشتر در saxion.edu/scholarships

هزینه های تحصیلی و زندگی در هلند: اطلاعات لازم در باره ساختار شهریه ها و هزینه ها در saxion.edu/finances

 

رشته های تحصیلی و شهریه (سال 2012)

دوره های آمادگی دانشگاه: عمدتاً آموزش زبان انگلیسی برای کسانی که آیلتس 5 یا 5.5 دارند به مدت یک ترم تابستانی فشرده (2 ماهه، 2900 یورو)، یک ترم عادی (5 ماهه، 4700 یورو) یا یک سال تحصیلی (10 ماهه، 7800 یورو)

کارشناسی (4 ساله): هنر و تکنولوژی (گرافیک کامپیوتری)، مهندسی برق و الکترونیک، طراحی و تولید بازیهای کامپیوتری، فنآوری و تولید بازیهای کامپیوتری، هتلداری، بازرگانی و مدیریت بین الملل، امور مالی و حسابداری، فیزیوتراپی، مهندسی و مدیریت نساجی، توریسم. شهریه سالانه بطور عادی 7800 یوروست ولی 3000 یورو تخفیف گرفته میشود.

کاردانی به کارشناسی (1 و 2 ساله): حسابداری و امور مالی و کنترل، هنر و تکنولوژی (گرافیک کامپیوتری)، مهندسی بازرگانی، مهندس عمران، کارآفرینی، علوم محیطی، هتلداری، مدیریت منابع انسانی، بازرگانی و حقوق بین الملل، حقوق بین الملل، بازاریابی، مدیریت دولتی و حقوق بین الملل، مهندسی و مدیریت نساجی، توریسم، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، شهرسازی، مدیریت مددکاری اجتماعی. شهریه سالانه بطور عادی 7800 یوروست ولی 3000 یورو تخفیف گرفته میشود.

کارشناسی ارشد (12 ماهه): مدیریت املاک و مستغلات، مدیریت اجرایی (MBA)، مدیریت (MA)، مدیریت پشتیبانی، علوم محیطی، حفاظت محیط زیست و مدیریت تنوع زیستی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای. شهریه کل دوره برای مدیریت اجرایی 9200 یورو و برای سایر رشته ها 8900 یوروست

دوره های کوتاه مدت (6-3 ماهه): تغییرات جوی و محیط زیست، تغییرات جوی و برنامه ریزی شهری، ارزیابی عوامل محیطی، سیاستگزاری در محیط زیست، مدیریت منابع آب، مدیریت بازرگانی بین الملل، مدیریت و امور فرهنگی برای شاغلین محیط زیست و برنامه ریزی شهری، تأسیس مناطق پیشرفته، بازرگانی پیشرفت بین الملل، شهرسازی. شهریه این دوره ها 3000 یورو میباشد.

تماس با ما: برای اطلاع از نشانی پستی، محل دانشگاه، شماره تلفن و فکس ای این صفحه دیدن کنید: saxion.edu/contact

نمایندگی در ایران: مؤسسه رؤیای دانش نماینده دانشگاه ساکسیون در ایران است. جزئیات تماس به قرار زیر است:

دفتر اصلی: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع مرزداران، برج نگین رضا، طبقه 11 جنوبی، واحد 9 (شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح تا 5 عصر، پنجشنبه از 9 صبح تا 2) تلفن: 44030410       نمابر: 44086693     ایمیل: info@rdss.ir

 دفتر دوم: تهران، خیابان آزادی، چهارراه اسکندری، کوچه مرمر، پلاک 5، واحد 1 (شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح تا 5 عصر)، تلفن: 66595306     نمابر: 66595307     ایمیل: n.jamshidi@oiut.ir

نشانی پستی: تهران، صندوق پستی 173-14195، رؤیای دانش

WWW.RDSS.IR

فایل پی دی اف این آگهی را از اینجا دانلود کنید

نظر سنجی
+ از چه طریقی با موسسه رویای دانش آشنا شده اید؟
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 آموزش آنلاین زبان نروژی
 آموزش آنلاین زبان هلندی
 تحصیل در افریقای جنوبی
 تحصیل در ترکیه
 تحصیل در دبیرستانهای خارجی
 دانشگاه های ایران
 دانشگاههای افریقای جنوبی
 دانشگاههای نروژ
 دانشگاههای هلند
 سازمان امور دانشجویان
 سفارت ایران در افریقای جنوبی
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت افریقای جنوبی در تهران
 سفارت نروژ در تهران
 سفارت هلند در تهران
 مدیر موسسه
 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
تحصیل,دانشگاه,ساکسیون,هلند,کارشناسی,و,ارشد,زبان,انگلیسی,