تبلیغات
اعزام دانشجو به اروپا با مجوز وزارت علوم
   Royaye Danesh Study Services  (RDSS)       E-Mail: info@rdss.org      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 440 30 410      Fax: +98 (21) 89 773 779  
   
به وب سایت مؤسسه رؤیای دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
خدمات مشاوره تحصیلی و علمی رؤیای دانش

آیا تحصیل در خارج برای شما ایده آل است؟ آیا گزینه مناسب دیگری وجود ندارد؟ میخواهید در مورد مؤسسه رؤیای دانش، دانشگاههای طرف قرارداد، کشورهای حوزه فعالیت و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب بکنید؟

الف) اطلاع رسانی از طریق وب سایت: وب سایت ما اطلاعات جامعی در باره تحصیل در کشورهای حوزه فعالیت مؤسسه در اختیار شما میگذارد. پیش از آنکه با ما تماس بگیرید حتماً از سایت ما به نشانی www.rdss.org دیدن کنید تا سؤالات مهمتر و استراتژیکی را در تماس با کارشناسان ما بپرسید. این راه آسانترین و کم هزینه ترین راه برای کسب اطلاعات است.

ب) پست الکترونیکی: پیامهای خود را به نشانی info@rdss.org ارسال و پاسخ آن را ظرف سه روز دریافت نمایید.

ج) مشاوره تلفنی: از طریق شماره تلفن 44030410 در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 18 انجام و به سؤالات شما تا سقف ده دقیقه پاسخ داده میشود.

د) مشاوره حضوری: در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه و با تعیین وقت قبلی انجام میگردد. مدت زمان مشاوره بطور معمول 30 دقیقه است. در مشاوره حضوری ارزیابی اجمالی از وضعیت داوطلب انجام و مناسبترین بسته خدماتی-تحصیلی ما به وی پیشنهاد میگردد. هزینه مشاوره تخصصی 50 هزار تومان می باشد. مشاوره برای کسانی که در مؤسسه ما پرونده تشکیل داده اند رایگان است.

نظر سنجی
+ از چه طریقی با موسسه رویای دانش آشنا شده اید؟
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 آموزش آنلاین زبان نروژی
 آموزش آنلاین زبان هلندی
 تحصیل در افریقای جنوبی
 تحصیل در ترکیه
 تحصیل در دبیرستانهای خارجی
 دانشگاه های ایران
 دانشگاههای افریقای جنوبی
 دانشگاههای نروژ
 دانشگاههای هلند
 سازمان امور دانشجویان
 سفارت ایران در افریقای جنوبی
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت افریقای جنوبی در تهران
 سفارت نروژ در تهران
 سفارت هلند در تهران
 مدیر موسسه
 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
خدمات,مشاوره,تحصیلی,و,علمی,رؤیای,دانش,